Kadıköy Belediyesi Bisiklet Mutfağı’nda bir diyetisyen: Kevser Başkara

Kadıköy Belediyesi Bisiklet Mutfağı’nda bir diyetisyen: Kevser Başkara


Kadıköy Belediyesi Bisiklet Birimi’nin davetiyle 19 Ekim Çarşamba Günü 20.30’da Tasarım Atölyesi Kadıköy’de “Bisiklet Mutfağı: Bisiklet ve Beslenme” sunumu yapacağım.

Bisikleti hayatında çok aktif kullanan bir diyetisyen olarak yapacağım “Bisiklet ve Beslenme” sunumuyla profesyonel ve amatör bisiklet sporcularının nasıl beslenmesi gerektiğini anlatacağım.

Sunumda bisikletin şimdiye kadar yaptığım spor, farkındalık, ulaşım, iklim ile ilgili çalışmalarda ve hayatımda nasıl bir yeri olduğundan da bahsedeceğim.

Bisiklete gönül verenler; amatör veya profesyonel bisiklet sporcuları, diğer branşlardan sporcular ve isteyen herkes etkinliğe davetlidir.

bisklet-mutfagiSunum sonrası sürprizlerimiz var. Kaçırmayın derim.

Not: Etkinlik ücretsizdir.

Yorumlar


Next Bugün “gerçek diyetisyenlerin” günü

About author

You might also like

Haberler

Sütsüz vegan tereyağı nasıl yapılır?

Hayatımı herhangi bir alerjim olmamasına rağmen alerjensiz beslenerek geçiriyorum aslında, süt, yumurta gibi hiçbir şeyi tüketmiyorum. Alerjisi olan kişileri çok iyi anlıyorum bu nedenle.   Ülkece mayonez, tereyağı, krema gibi

Vegan Beslenme

Hem sağlıklı hem lezzetli Fellah Köftesi Tarifi

  Dünya Gastronomi Şehri Antakya’nın meşhur Fellah Köftesi lezzetli, hem sağlıklı, hem de yöresel:) Üstelik glisemik indeksi düşük, kolesterol ve şekerin dışkıyla atımını kolaylaştıran posa içeriği yüksek bir tarif… Tarifini

Yaşam

Dünyanın ilk vegan kumaşını üreten İpeker Tekstil’i üretim tesisinde ziyaret ettik

Geçen yıl Türkiye’nin ilk ve tek vegan festivali olan Didim Vegan Festivali’ne konuşmacı olarak davet edildiğim sırada İpeker Tekstil’in “dünyanın ilk vegan kumaşını” ürettiğini duymuştum. Bu haber beni çok heyecanlandırdı.