Kadıköy Belediyesi Bisiklet Mutfağı’nda bir diyetisyen: Kevser Başkara

Kadıköy Belediyesi Bisiklet Mutfağı’nda bir diyetisyen: Kevser Başkara


Kadıköy Belediyesi Bisiklet Birimi’nin davetiyle 19 Ekim Çarşamba Günü 20.30’da Tasarım Atölyesi Kadıköy’de “Bisiklet Mutfağı: Bisiklet ve Beslenme” sunumu yapacağım.

Bisikleti hayatında çok aktif kullanan bir diyetisyen olarak yapacağım “Bisiklet ve Beslenme” sunumuyla profesyonel ve amatör bisiklet sporcularının nasıl beslenmesi gerektiğini anlatacağım.

Sunumda bisikletin şimdiye kadar yaptığım spor, farkındalık, ulaşım, iklim ile ilgili çalışmalarda ve hayatımda nasıl bir yeri olduğundan da bahsedeceğim.

Bisiklete gönül verenler; amatör veya profesyonel bisiklet sporcuları, diğer branşlardan sporcular ve isteyen herkes etkinliğe davetlidir.

bisklet-mutfagiSunum sonrası sürprizlerimiz var. Kaçırmayın derim.

Not: Etkinlik ücretsizdir.

Yorumlar


Next Bugün “gerçek diyetisyenlerin” günü

About author

You might also like

Haberler

Hatay Usulü Vegan Tuzlu Yoğurt

Hatay Usulü Tuzlu Yoğurt, pazar kahvaltılarına çok yakışıyor. Tuzlu Yoğurt, bilindiği üzere aslında hayvansal kaynaklıdır, ama ben bu aralar kafayı Yöresel Antakya Sofrası’yla bozduğum için her şeyin veganını yapmaya koyuldum.

Yaşam

Türkiye’de % 100 Vegan Yaşam Dolu bir Festival: Didim VegFest 20-23 Nisan’da Didim’de!

Türkiye’nin ilk vegan festivalinin yapıldığı… Havai fişeklerin yasaklandığı… Atlı faytonların ilçede bitirilmesi için çabalayan… Vegan bir kent olma yönünde durmadan çalışan… Doğasıyla, tarihiyle, insanıyla güzel ilçe Didim’de veganlığa, yaşama dair

Haberler

Pratik ve sağlıklı 5 vegan sandviç tarifi

Vegan Diyetisyen’den 5 vegan sandviç tarifi:   Hayat oldukça hızlı akıyor. Özellikle İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve yoğun çalışıyorsanız sağlıklı beslenmek iyice zorlaşıyor. Ama durun! Aslında zor değil, sadece